Laurka dla nie zaszczepionych

List francuskiego generała Christiana Blanchona do niezaszczepionych. – ze strony Jima Stone.„Nawet gdybym był uległy i w pełni zaszczepiony, podziwiałbym nieszczepionych za wytrzymanie największej presji, jaką kiedykolwiek widziałem, nawet ze strony partnerów, rodziców, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy.

Ludzie, którzy byli zdolni do takiej postawy, odwagi i zdolności krytycznego myślenia, są niewątpliwie najlepszą częścią ludzkości. Są wszędzie, we wszystkich grupach wiekowych, poziomach wykształcenia, stanach i poglądach. Są szczególnego rodzaju; są żołnierzami, których każda armia światła chce mieć w swoich szeregach. Są rodzicami, których chce mieć każde dziecko i dziećmi, o których marzy każdy rodzic.

Są istotami ponadprzeciętnymi dla swoich społeczeństw, są esencją ludzi, którzy zbudowali wszystkie kultury i zdobywali horyzonty. Są tam, obok Ciebie, wyglądają normalnie, ale są superbohaterami.

Zrobili to, czego inni nie mogli, byli drzewem, które wytrzymało huragan obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego. I zrobili to, ponieważ myśleli, że są sami i wierzyli, że są jedynymi.

Odsunięci od rodzinnych stołów w czasie świąt Bożego Narodzenia, nigdy nie widzieli czegoś tak okrutnego. Stracili pracę, pozwolili, by ich kariera runęła, nie mieli już pieniędzy … ale nie przejmowali się tym. Doświadczyli niezmiernej dyskryminacji, donosów, zdrady i upokorzenia … ale nie przestawali.

Nigdy wcześniej w ludzkości nie było takiego „castingu”, teraz wiemy, kto jest najlepszy na planecie Ziemia. Kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci, biedni, wszystkich ras czy religii, nieszczepieni, wybrani z niewidzialnej arki, jedyni, którzy zdołali się oprzeć, gdy wszystko się zawaliło.

To ty, zdałeś niewyobrażalny test, którego nie przeszło wielu najtwardszych Marines, Komandosów, Zielonych Beretów, astronautów i geniuszy. Jesteście z materiału największych, którzy kiedykolwiek żyli, tych bohaterów zrodzonych wśród zwykłych ludzi, którzy świecą w ciemności.”
Niech komentarzem do słów francuskiego generała będzie mój artykuł sprzed kilkunastu miesięcy:Kowidowy test na inteligencję.

 

 

Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować , a kogo zachować przy życiu!

Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej) , selekcji kto „do roboty” a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.

 

Samozwańczy „liderzy ludzkości” (żydowska światowa mafia) wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.

Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?

 

Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać kowidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!

Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo kowidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.

 

Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!

Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!

 

I właśnie tacy ludzie których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!

 

I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!

Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci.

 

Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!

Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły która by ją powstrzymała!

 

Ludzie rozsądni i mądrzy którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia!

 

Anthony Ivanowitz

02.05.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org