Jak wyleczyc kowida mascia na hemoroidyCo jakiś czas w mediach „alternatywnych” pojawia się informacja o nadzwyczaj skutecznej metodzie leczenia kowida, wymyślonej przez jakiegoś prowincjonalnego (zazwyczaj) lekarza, polegająca na tym, że wyleczył on ludzi z kowida jakimś specyfikiem którym leczono dotychczas inną chorobę.

Media „alternatywne” domagają się masowego zastosowania „odkrytego” specyfiku, zaś Ministerstwo Zdrowia profilaktycznie zabrania jego zastosowania i wycofuje z aptek ów specyfik! Ludzie leczeni wycofanym z obrotu lekarstwem swoją dolegliwość, zostają „z fiutem w garści” i zasilają szeregi nieszczęśników przetrzymywanych w szpitalach!

Warto by wyjaśnić ów fenomen medyczno- organizacyjny.

Otóż choroba nazwana covid-19 to zwykła, poczciwa, znana od setek lat grypa, która pojawia się każdego roku jesienią i wiosną. Różni oszuści medyczni „wciskający” ludziom bezwartościowe lekarstwa dokonują pewnej „sztuczki” marketingowej, która pozwala im sprzedawać swoje „maści na szczury”.

Sztuczka polega na tym, by poczciwą grypę sezonową nazwać w sposób budzący grozę! Raz grypa sezonową jest grypą ptasią (a ptaki to wiadomo, straszne bestie są, co już zaważył Alfred Hitchock kręcąc horror „Ptaki”), raz grypą świńską ( świnie...szkoda gadać,... są brudne i nie koszerne), a to kowidem-19 ( właściwie nie wiadomo co znaczy, co tym bardziej dodaje grozy grypie sezonowej).


Otumanieni za pomocą prostych jak konstrukcja cepa sztuczek handlowych znanych każdemu domokrążcy, ludzie zaczynają kupować leki a to na „świniaka”, a to na „ptaka” czy „kowidiaka”, choć nigdy by ich nie kupili na poczciwą grypę, gdyby posiadali elementarną wiedzą na temat tej choroby.

Otóż jak informują wszystkie podręczniki medyczne na świecie w tym i polskie (na przykład „Choroby zakaźnie i pasożytnicze” Wydawnictwo Lekarskie. Warszawa 1996r, strona 194-198 ) „..grypa jest ostrą chorobą zakaźną, występującą z temperaturą, bólami mięśni, osłabieniem...Objawy ustępują po 5-7 dniach. Powikłania są bardzo rzadkie i dotyczą 1-5% chorujących. Występują głównie u osób starających się „przechodzić” grypę.....Grypa jest chorobą samo ustępującą i z reguły nie wymagającą leczenia...”

I tutaj mamy klucz do zrozumienia nadzwyczaj skutecznych specyfików leczących grypę:


Grypa jest chorobą samo ustępującą i z reguły nie wymagającą leczenia...”


Jeśli osobie chorej na grypę podamy jako lekarstwo łyżeczkę groszku z marchewką to z całą pewnością lekarstwo zadziała: po 7 dniach choroby pacjent cudownie wyzdrowieje!

Zamiast groszku z marchewką możemy podać choremu cokolwiek jadalnego ( na przykład smażonego na oleju palmowym pająka, albo karalucha), też lekarstwo zadział- siedem dni i po chorobie! Możemy też podać choremu jakiś lek (na przykład na hemoroidy)- skutek murowany, tydzień w łóżku pod pierzyną i do roboty! Tym prostym sposobem wyjaśniliśmy cudowne działanie różnych leków, pierwotnie przeznaczonych do leczenia czegoś innego, a leczących też grypę!


Przejdźmy teraz do opisania następnej sztuczki marketingowej czyniącej z grypy (czyli covida-19) najbardziej śmiercionośnej zarazy na ziemi. Otóż jeśli człowiekowi w wieku 86 lat, balansującemu na granicy życia i śmierci z powodu powiedzmy choroby nowotworowej, przyplącze się dodatkowo katar, to ten katar może stać się maleńką kropelką która „przeważy” i zepchnie człowieka w otchłań!

Teraz trzeba jako przyczynę zgonu podać katar, oraz bębnić o tym od rana do wieczora w mediach, a ludzie uwierzą, że katar jest śmiercionośną chorobą, którą trzeba leczyć, a najlepiej zaszczepić się aby broń Boże nie umrzeć! Katar można jakoś inaczej nazwać, najlepiej w sposób budzący grozę (tak jak nazwano grypę- kowidem), na przykład: „śmiertelny wysięk nosowo gębowy nieustający, powodujący śmierć z uduszenia”, a już miliony ludzi zacznie szukać leków na ta straszliwą chorobę i podda się szczepieniu, po który pochoruje się już naprawdę i nie wiadomo na co!

Monarcha na łożu śmierci przekazał swojemu synowi taką to mądrą sentencję: żebyś ty wiedział synu jak małą mądrością jest świat rządzony!


Anthony Ivanowitz

09.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org