Maść na szczury, czyli szczepionka na covid-19Jak pisze w piątek „Super Express”, na pytanie, czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19, jeśli będzie szczepionka, 28 procent odpowiedziało „zdecydowanie nie”, a 19 procent „raczej nie”.

To oznacza w sumie 47 procent ankietowanych, którzy nie będą chcieli zaszczepić się przeciw COVID-19.Co to są szczepionki? Teoria na podstawie których funkcjonuje cały przemysł szczepionkowy jest następująca: Jeśli do organizmu człowieka wprowadzimy uszkodzony wirus czy bakterię, to organizm wytworzy przeciwciała, które zniszczą intruza, jeśli tylko pojawi się on już w formie zjadliwej!

Jeśli można by się na taką historyjkę nabrać w przypadku bakterii, to już nie trzyma się ona kupy w przypadku wirusów grypy!

Wirusy grypy bardzo szybko mutują, więc jeśli nawet byłaby skuteczna szczepionka na danego wirusa, to już za miesiąc byłaby ona bezwartościowa, gdyż wirus zmieniłby swoją budowę tak, że organizm człowieka „nie zauważyłby go”.

Zdaniem wirusologów, grypę może wywołać każdy z ponad 200 wirusów, które obecnie „grasują”na świecie. Więc jak jedna szczepionka miałaby chronić ludzi przed dwustoma wirusami, które dodatkowo ciągle się zmieniają?? A może podawać ludziom 200 szczepionek jednocześnie, bądź szczepić ich co dwa dni!

Wirusy wywołujące grypę zawsze „wyprzedzają” naukowców o kilka lat , co czyni ich wysiłki jałowymi!

Jeśli więc „szczepionki” nie są żadnymi szczepionkami, to czym są?

Może są lekarstwami? Co to są lekarstwa? Są to związki chemiczne (bądź ich mieszaniny) pochodzenia roślinnego, bądź wytworzone na drodze chemicznej, które leczą konkretne choroby.

Jakie choroby leczy taka czy inna szczepionka? Nie leczy ona żadnych chorób, gdyż jest aplikowana ludziom zupełnie zdrowym!

Jeśli więc „szczepionki” nie są żadnymi szczepionkami ani lekarstwami, to czym są?

Jeśli producent „czegoś” co on sam nazywa „szczepionką” reklamuje swój towar jako remedium na zachorowanie na grypę, choć wiadomo, że teoretycznie takiego specyfiku być nie może, to jak nazwiemy takiego producenta?

OSZUSTEM! Takim samym OSZUSTEM jacy grasowali po wiejskich jarmarkach, wciskając naiwnym głupcom maść na szczury!

Jaki cel przyświeca oszustom szczepionkowym? Taki sam jaki przyświeca wszystkim oszustom całego świata: wyłudzić od ludzi pieniądze za bezwartościowy towar! Jeśli byłby to jedyny cel, to moglibyśmy spać spokojnie! Jacyś tam głupi i naiwni ludzie kupiliby maść na szczury, która w istocie jest krowim łajnem! I byłby to koniec historii.

Ale oszukanie i obrabowanie ludzi metodą „na szczepionki” to nie jest cel jedyny i nie najważniejszy! Skąd taka pewność?

Za oszustwem szczepionkowym stoją stale ci sami ludzie i te same instytucje. Ludzie ci pokazali już wcześniej do czego służą im „szczepionki.” Z ich pomocą próbowali wymordować dzieci w Indiach i Pakistanie pod pozorem szczepień na polio! Trwale okaleczyli szczepionkami ok 500 tysięcy dzieci, które zostały szczepionkami sparaliżowane! Gdyby nie bunt rodziców którzy zastrzelili 8 szczepionkowców ( kilkuset ich uciekło), to masakra dzieci byłaby niewyobrażalna!

W Kenii okaleczyli szczepionkami kilkanaście tysięcy dziewczynek, czyniąc je bezpłodnymi. Przebadane „szczepionki” (na wniosek Episkopatu Kenii) okazały się być silną trucizną wywołującą bezpłodność!

W Szwecji podczas szczepień na świńską grypę (rok 2009) okaleczono tysiące dzieci podając im w „szczepionkach” jakąś truciznę wywołującą nieuleczalną chorobę neurologiczna: narkolepsję. (niekontrolowane zasypianie w ciągu dnia).

Jeśli więc „szczepionki” nie są ani żadnymi szczepionkami, ani lekami, zaś oszuści którzy nam je stręczą w przeszłości próbowali za ich pomocą mordować ludzi, to jak zrozumieć wyniki sondażu który pokazuje, że ponad połowa Polaków życzy sobie aby zarówno im jak i ich dzieciom wpuścić do żył maść na szczury, czyli krowie łajno???

W różnych opracowaniach „depopulatorów” przewija się informacja, że docelowa liczba ludności Polski (po depopulacji ) powinna oscylować wokół 15 milionów ludzi.

Teraz ludność Polski liczy realnie chyba jakieś 35 milionów. Jeśli wierzyć przytoczonemu na początku sondażowi, to ok. 15-16 milionów Polaków (wraz z dziećmi ) dobrowolnie podda się szczepieniom, czyli dobrowolnie pozwoli sobie wpuścić do żył jakieś trucizny, przy których krowie łajno byłoby bardzo bezpiecznym specyfikiem!!

Przykład szczepień na świńską grypę w Szwecji, pokazuje, że powikłania poszczepienne mogą pojawić się w kilkanaście lat po szczepieniu! Do dzisiaj Szwedzi zaszczepieni w roku 2009 na świńską grypę zapadają na narkolepsję, choć w tym czasie nie było ani jednego przypadku zachorowań na narkolepsję wśród ludzi nie zaszczepionych!

To są fakty! 50 % Polaków która deklaruje chęć szczepień być może tych faktów nie zna i być może nieznajomość tych faktów zaprowadzi ich wprost na cmentarz!Anthony Ivanowitz

06.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org