Co znalazł w szczepionkach dr Franc ZalewskiJednym z naukowców który zbadał skład chemiczny tak zwanych szczepionek, jest dr. Franc Zalewski. Wyniki badań zszokowały samego naukowca, zaś oficjalny „świat” nauki nabrał wody w usta.

Analizując pod mikroskopem ciecz zwaną szczepionką, dr Zalewski zauważył w niej dziwny „twór” który się poruszał! Jednak nie to zszokowało naukowca, lecz fakt, że ów twór zbudowany był z metali, krzemu, litu, itp. A więc z materiałów które na ziemi nie tworzą organizmów żywych.


Chcąc jakoś wytłumaczyć ten fenomen, doktor Zalewski wysunął hipotezę, że dziwny „twór” jest pochodzenia pozaziemskiego. To przypuszczenie ściągnęło na niego falę hejtu i agresji różnych „wykształconych z dużych miast” durni, którzy okrzyknęli dr Zalewskiego płaskoziemcą, foliarzem i szurem.


Jakkolwiek hipoteza doktora nie wydaje się być trafna, to sam fakt stwierdzenia w szczepionce dziwnego „tworu” który się porusza, a jest „metalowy”, czyni jego odkrycie niezwykle doniosłym w aspekcie wykrycia co zawierają tak zwane szczepionki i jakie jest ich prawdziwe przeznaczenie.


Czym jest metalowy „twór” pływający w „szczepionkach”?


Oczywiście nie jest to pochodzenia kosmicznego „robak”, lecz znany w nauce i stosowany w medycynie...nanorobot.


W artykule opublikowanym w czerwcu tego roku zespół naukowców z trzech uniwersytetów – Russell Berrie Nanotechnology Institute, Max Planck Institute i University of Stuttgart – zaprezentował wyniki swojej pracy. Ich nanorobot – małe śmigło o kształcie śruby – zdolny był do poruszania się w cieczy o żelowej konsystencji naśladującej środowisko wewnątrz komórek. Włókno stanowiące siłę napędową urządzenia wykonane było z krzemionki i niklu, a jego średnica nie przekraczała 70 nm przy około 400 nm długości. ( https://nanonet.pl/najmniejsze-znane-roboty-stosowane-medycynie-mikroskopowej/ ) Przypomnijmy, że 1 Nanometr [nm] = 0,000 001 Milimetr [mm]

Porównując rozmiar nanośmigła z wymiarami ludzkich komórek zauważyć można, że są one 100 razy mniejsze” – powiedział Peer Fischer z Max Planck Institute.

Naukowiec ten mówi dalej:


„Można teraz myśleć o konkretnych zastosowaniach, np. w oku gdzie mogą być kierowane precyzyjnie do wybranej lokalizacji w siatkówce” – powiedział Dr Fisher.

Prawdopodobnie możliwe będzie też przyłączanie aktywnych cząsteczek do nanorobotów, miedzy innymi w celu dostarczania małych porcji promieniowania...”


Naukowcy  kontrolowali ruch nanorobota w ludzkim ciele stosując relatywnie słabe pole magnetyczne!


Moje przypuszczenie, że dr Zalewski znalazł w szczepionce nanorobota, pośrednio potwierdzają działania Ministerstwa Zdrowia Japonii. Kilka tygodni temu wycofało ono z rynku 1,6 miliona „szczepionek” z powodu wykrycia w nich zanieczyszczeń ...stalą chirurgiczną. Owe zanieczyszczenia stalą chirurgiczną to właśnie wykryte przez dr Zalewskiego nanoroboty!


W jakim celu producenci „szczepionek” umieścili w nich nanoroboty, którymi można sterować za pomocą nawet bardzo słabego pola magnetycznego?? A więc skierować je w dowolne miejsce ludzkiego ciała?


Nietrudno tego dociec: skoro celem szczepionki jest depopulacja ludności Ziemi ( czego organizatorzy kowidowego cyrku nie ukrywają i mówią o tym oficjalnie od kilkunastu lat, co każdy może sobie wyszukać w internecie), to umieszczone w szczepionkach nanoroboty mają ludzi pozabijać! To chyba oczywiste! Jak one to zrobią? O tym wiedzą tylko projektanci szczepionek!


Z informacji które już posiadamy (dzięki badaniom niezależnych naukowców z całego świata) wyłania się obraz „szczepionek”, jako genialnej broni biologicznej, opracowanej w wielu wariantach i testowanej teraz na miliardach ludzi! Szczepionki zawierają cały bogaty zestaw różnych składników trujących i niszczących w różnoraki sposób ludzkie cało, tak że żaden z „szczęśliwie zaszczepiony” nie ujdzie z życiem, chyba, że miał szczęście trafić na szczepiopnkę zawierającą placebo!W tej wojnie większość „szczęśliwie zaszczepionych” ludzi polegnie, nie zdając sobie nawet sprawy z jakiego powodu!


Anthony Ivanowitz

29.10.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org