Kto zapłaci za leczenie pokaleczonych szczepionkami Szczepanów?Wraz z tak zwanymi „szczepionkami”, (czyli trującymi płynami o nieznanym składzie chemicznym i już poznanymi działaniami w krótkim okresie i nieznanymi działaniami w długim okresie, ) polscy i światowi goje otrzymali w prezencie od swoich starszych braci w wierze, niezliczoną ilość przeróżnych chorób, nazwanych Niepożądanymi Odczynami Poszczepiennymi.

Niezliczona liczba ludzi na całym świecie została pokaleczona „szczepionkami”, niekiedy w sposób przerażający, jak dla przykładu ta pani, która chciała się zabezpieczyć przed grypą sezonową, a otrzymała w prezencie od firmy Fajzer toksyczną nekrolizę naskórka.

Więcej zdjęć tej ofiary szczepień na stronie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców tutaj: https://psnlin.pl/artykuly,toksyczna-nekroliza-naskorka-po-szczepieniu-przeciw-covid-19-pierwszy-udokumentowany-przypadek,24,178.html


W przypadku tej pani korzyści ze szczepienia zdecydowanie przewyższyły ryzyko, o czym ta biedna kobieta jeszcze nie wie i zapewne nigdy się nie dowie!


Inni mniej pokaleczeni szczepionkami osobnicy próbują uzyskać jakieś odszkodowania, ich problem polega na tym, że ...nie wiadomo od kogo?


Ekspert Konfederacji Korony Polskiej ds. bezpieczeństwa dr Sławomir Ozdyk w rozmowie z Tomaszem Sommerem dotyczącej m.in. NOP-ów czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych, powiedział:

..– Zaczynają się próby otrzymywania odszkodowań za szprycę. Szpryc firmy oczywiście mówią, że ich to nic nie obchodzi, bo one mają podpisane z państwem, że mają immunitety i jakby coś, to trzeba by było iść do państwa, a państwo oczywiście twierdzi, że jak ktoś tam zawału dostał czy oślepł, no to z obiektywnych przyczyn, bo deszcz padał, albo była susza.
I takim to prostym sposobem za głupotę Szczepanów, których pokaleczono tak zwanymi szczepionkami na co wyrazili zgodę na piśmie, za ich leczenie zapłacimy MY antyszczepy, bo większość Szczepanów do żadnej pracy już nie będzie się nadawać!


Anthony Ivanowitz

12.022.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org