Lekarz z 48 letnim stażem ostrzega: bezprecedensowy wzrost liczby agresywnych nowotworów po szczepionkach na kowid!


Bezprecedensowy wzrost liczby agresywnych nowotworów: lekarz z 48-letnim stażem, dr Dietrich Klinghardt ostrzega !
https://www.aussie17.com/p/unprecedented-surge-in-aggressive

„…A rodzaje nowotworów, które obecnie się pojawiają, są znacznie bardziej agresywne i szybsze niż wszystko, co zaobserwowaliśmy w ciągu tych 48 lat. To było bezprecedensowe; to coś zupełnie nowego…”

——————————————–

W odcinku wyemitowanym 11 marca 2024 r. w programie Kolloquium na I wikisana.ch wikisana.ch[ [ŹRÓDŁO SOURCE] ], dr Dietrich Klinghardt , doświadczony lekarz z mający 48 lat doświadczenia, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat alarmującego wzrostu zachorowań na nowotwory. Jego spostrzeżenia dostarczają krytycznej refleksji na temat aktualnych trendów w zarządzaniu zdrowiem i chorobami.
 
Doktor Dietrich Klinghardt rozpoczął swoją przygodę z medycyną i psychologią we Fryburgu w Niemczech, gdzie uzyskał także stopień doktora, badając interakcję wewnętrznego układu nerwowego naszego organizmu z chorobami autoimmunologicznymi.

Doktor Klinghardt opisał wzrost zachorowań na nowotwory jako „fenomen kija hokejowego” – termin ten oddaje żywy obraz sytuacji. Podobnie jak kształt kija hokejowego, liczba przypadków raka powoli rośnie od dziesięcioleci, by w ciągu ostatniego półtora roku odnotować dramatyczny i nagły wzrost. Ten gwałtowny wzrost liczby przypadków jest bezprecedensowy i bardzo podobny do trendu sprzedaży leków przeciwnowotworowych, jaki widzę na podstawie źródeł branżowych.

Więcej tutaj:  Bezprecedensowy wzrost liczby agresywnych nowotworów po szczepieniach kowid. | Strona Mirosława Dakowskiego

Japońscy badacze ostrzegają: Ogromne ryzyko związane z transfuzją krwi od osób zaszczepionych mRNA na Covid

(więcej:  Japońscy badacze ostrzegają: Ogromne ryzyko związane z transfuzją krwi od osób zaszczepionych mRNA na Covid | Strona Mirosława Dakowskiego


Mój komentarz:

Mleko już się rozlało, tak zwane szczepioki na kowid czynią spustoszenie w organizmach  szczepanów i możemy sie temu tylko bezradnie przygladać!
Lekarze i naukowcy odkrywają coraz to nowe  zagrożenia wynikłe ze szczepień, zaś sprawcy nieszczęścia (rząd warszawski i "biale kitle" ) udają, że "nic się nie stało i milczą uparcie udając głuchych i ślepych.
Ofiary tych gadów też siedzą cicho, sparaliżowani strachem  i  świadomością, że  dali się perfidnie oszukać!

Anthony Ivanowitz
20.03.2024r.
www.pospoliteruszenie.org