Co nas czeka w roku 2022?Po prawie dwóch latach kowidowego zbrodniczego szaleństwa, sytuacja wokół tej już humorystycznej „pandemii” wydaje się klarowna.


Światowa mafia finansowych bandytów, za pomocą posiadanych mediów tak zwanego głównego nurtu, wywołała w skali całego świata psychozę śmiertelnej „epidemii” i „pandemii”, nazywając sezonową grypę...kowidem.


Pomimo tego, że dane statystyczne z całego świata świadczyły o tym, że nie ma żadnej „pandemii”, gdyż śmiertelność ogólna...spadła ( w większości krajów), i wahała się wokół średniej śmiertelności grypy sezonowej, to jednak duża część ludzi dała się otumanić propagandzie medialnej, podobnie jak w roku 1938 duża część Amerykanów dała wiarę słuchowisku radiowemu opisującemu inwazję Marsjan na Ziemię.

Celem tej propagandy było przekonanie ludzi, że ich życie jest zagrożone przez chorobę nazwaną teraz kowidem, a wcześniej grypą.

Dlaczego miliardy ludzi dało się nabrać na tak prostacki numer, pozostaje tajemnicą, którą próbują – na razie bezskutecznie-rozwikłać niezależni naukowcy.

W efekcie zastraszeni ludzie dali się „zaszczepić” , czyli pozwolili sobie wpuścić do organizmów ciecz o nieznanym składzie chemicznym i o nieznanym działaniu, w sytuacji gdy za skutki zdrowotne wpuszczonej do organizmów cieczy nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności!


Tej lekkomyślności, głupoty i naiwności milionów ludzi nie sposób zrozumieć, biorąc pod uwagę fakt, że właściciele firm produkujących szczepionki od kilkunastu lat oficjalnie propagują konieczność ograniczenia populacji ludzi przy pomocy szczepień, zaś same firmy były wielokrotnie karane sądownie za działania na szkodę pacjentów?


Myślę, że za kilka (kilkanaście) lat nasi następcy będą mieli ubaw nie mniejszy niż nasi dziadkowie, którzy śmiali się z głupich Amerykanów którzy uwierzyli w inwazję Marsjan!


Co dalej z tak świetnie rozwijającą się depopulacją?


Przyszłość jest do bólu przewidywalna!


Celem organizatorów „pandemii” jest „wyszczepienie” „kogo się tylko da”. Problem polega na tym, że „kogo się dało” już „wyszczepiono”, zaś reszta populacji ani myśli popełniać samobójstwa szczepionkowego, nawet za obietnicę hulajnogi!


Co pozostaje organizatorom szczepionkowej depopulacji?


Szczepienia terrorystyczne, najpierw w wersji szantażu ( jak się nie zaszczepisz, to cię załatwimy „na amen”, co ma miejsce obecnie) zaś gdy to nie przyniesie skutku, w wersji bezpośredniego przymusu fizycznego i bandyckich napaści „”zespołów szczepiennych” na osoby oporne!


Jednak taka strategia ma swoje naturalne ograniczenie. W krótkim czasie (2-3 lat) nie będzie komu stosować bandyckiej wersji szczepień, gdyż ewentualni agresorzy...powymierają!


Zauważmy, że wszelkie dotychczasowe przewidywania niezależnych lekarzy i naukowców, dotyczące skutków szczepień sprawdziły się! Zapewne sprawdzą się i te które mówią, że osoby zaszczepione mają przed sobą 2-3 lata życia.


Ponieważ w pierwszej kolejności wszędzie na świecie „wyszczepiono” medyków i służby mundurowe, więc to oni pierwsi „wyciągną nogi” uwalniając świat od potencjalnych napastników szczepionkowych.


Jakie wnioski wypływają dla nas (normalnych ludzi) z powyższych rozważań?


Musimy wytrzymać jeszcze maksymalnie 2 -3 lata, a jednocześnie uzbroić się na wypadek szczepień terrorystycznych, które mogą mieć miejsce incydentalnie w różnych rejonach kraju. . Mamy do dyspozycji broń czarno prochową którą możemy nabyć legalnie, a która jest zdolna wysłać w zaświaty każdego bandytę szczepionkowego.

Przypomnę, że w czasie szczepień dzieci na polio w Indiach, już zabicie 8 bandytów szczepionkowych, wystraszyło pozostałych którzy w liczbie kilkuset w popłochu pouciekali z Indii i Pakistanu!


My ludzie normalni mamy szansę przeżyć III wojnę światową (szczepionkową) o ile tylko nie spanikujemy i obronimy się przed „wyszczepieniem”!


Anthony Ivanowitz

02.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org