Pandemia pożera własnych agitatorów


Jak poinformowała rodzina Witolda Paszta (piosenkarza i założyciela zespołu VOX) zmarł on na...trzeciego covida, a wcześniej trzy razy się zaszprycował!


Sam nieboszczyk (gdy jeszcze żył) w wywiadzie udzielonym redakcji Wirtualnej Polski pół roku temu opowiedział o swojej walce z kovidem.

"Muszę przyznać, że przeżywałem naprawdę trudne chwile. Po dwóch, trzech krokach byłem zmęczony, jakbym przebiegł maraton. Chciałem przestrzec wszystkich, którzy bagatelizują tę chorobę - to naprawdę nie są żarty. Jasne, są tacy, którzy przechodzą ją bezobjawowo i bezboleśnie, ale czasem to jest prawdziwa gra ze śmiercią" – wytłumaczył.


Wreszcie i ja mam to słynne 5G!" - zażartował. "Mówiąc poważnie - zaszczepiłem się. Bardzo się cieszę i namawiam wszystkich, żeby też to rozważyli. W końcu wszyscy chcemy powrotu do normalności, prawda?!" - dodał. (źródło: Czytaj więcej na https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-witold-paszt-zaszczepiony-wczesniej-zmagal-sie-z-koronawirus,nId,5205366#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Rok temu inny Witold (Rogiewicz), dr medycyny też się zaszczepił i też „zażartował” na temat 5G, oraz poszczepiennego autyzmu i też ...wyzionął ducha. Pozostał po nim tylko filmik na Yotube, w którym obśmiał szurów i anty szczepów.


Oczywiście oba te zgony to tylko „koincydencja” czasowa, taki zbieg okoliczności: zaszczepili się się i ...umarli!

Rodziny zmarłych (jak to jest w tradycji kowidiańskiej) o związku przyczynowo skutkowym szczepień i zgonu nie wspomną! Gdyby to było możliwe to nawet fakt„”wyszczepienia” by zataili, co jednak nie jest możliwe, bo obaj denaci przed zgonem sami się zaszczepili i naganiali do szczepień innych, co odnotowały media!!


Jak te zgony można skomentować?


Mniemana pandemia pożera własnych agitatorów, którzy tak uwierzyli w propagandę którą głosili (jak można domniemywać nie za darmo) , że zaszprycowali się i...odeszli z tego świata w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku!

Ku chwale i zyskom producentów szczepionek!


Firma Fajzer która na szczepionkach zarabia 1000 dolarów na sekundę, nie zapomni zapewne o dwóch pazernych na kasę i inteligentnych inaczej Witoldach, którzy oddali życie by mogli żyć dostatnio akcjonariusze firmy i dyrektor zarządu, weterynarz z wykształcenia, niejaki Żyd Burla!Anthony Ivanowitz

19.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org