Wszyscy zarobią tylko głupi Polacy zapłacą


Jest taki stary dowcip. Przychodzi facet do baru i mówi do barmana: setkę wódki poproszę, ogórka na zakąskę, ale szybko bo zaraz się zacznie. Kelner realizuje zamówienie, facet wielokrotnie je ponawia i za każdym razem mówi: tylko szybko bo zraz się zacznie. Po kilku kolejkach kelner zwraca się do klienta: Proszę zapłacić za to co już pan wypił i proszę powiedzieć co ma się zacząć?

Pijany klient odpowiada: już się zaczęło, bo nie mam kasy!


Trwa propagandowy amok związany z wojną na Ukrainie. Tłumy Ukraińców uciekają do Polski przed złowrogim Putinem. Zaczadzeni propagandą mediów Polacy witają uciekinierów chlebem i solą, jak to do niedawna czynili Niemcy (rękoma swojej kanclerzycy Merkel) witając inżynierów z Syrii i Somali, a wszystko pod hasłem: „szybko bo zaraz się zacznie!”


Tak, zacznie się, bo zaraz ktoś będzie musiał za „dobre serca” Polaków zapłacić.


Na horyzoncie nie widać nikogo chętnego do zapłaty, oprócz jak zwykle naiwnych i głupich Polaków, którzy biorą sobie na utrzymanie miliony ukraińskich kobiet, dzieci, starców i całej rzeszy „inżynierów”.


I ci głupi, naiwni do bólu Polacy zapłacą za żłobki, przedszkola, szkoły dla ukraińskich dzieci, za ich leczenie, za zasiłki wszelkiego rodzaju, za żywność dla uciekinierów, za ich zakwaterowanie oraz za...emerytury dla ukraińskich emerytów.

Przypomnę, że kilka lat temu rząd III RP podpisał umowę z rządem Ukrainy, o wzajemnym uznawaniu emerytur. Oznacza to, że ukraiński emeryt jeśli przyjedzie do Polski to zostanie objęty polskim systemem emerytalnym. To oznacza, że jeśli na Ukrainie pobierał on 200 zł emerytury, to w Polsce otrzyma najniższą emeryturę, czyli ponad 1000 zł.


A ty głupi, naiwny Polaku i za to zapłacisz, choć już jesteś bankrutem wraz z całym państwem tylko jeszcze ci tego nie powiedzieli w telewizji!

Zapłacisz za wszystko , choćbyś sam miał wygryzać kit z okna. Głupota nie boli!


Płać nadwiślański jeleniu, świeć gołą dupą i ciesz się, że dałeś się po raz kolejny (nie wiadomo który) wyruchać, tym razem na sztuczkę pod tytułem „wojna na Ukrainie”!


Anthony Ivanowitz

28.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org