Polska wymieraW 2023 roku w Polsce urodziło się 272 tysiące dzieci. - Była to najniższa liczba urodzeń odnotowana po wojnie.

Dla porównania w 2022 roku na świat przyszło 305 tysięcy dzieci. Analizując statystki z wcześniejszych lat wyraźnie widać spadkowy trend. Jeszcze w 2017 roku Główny Urząd Statystyczny zaraportował ponad 400 tysięcy urodzeń, jednak liczba ta istotnie i regularnie spadała. W 2018 było to 388 tysięcy, w 2019 - 375 tysięcy, w 2020 - 355 tysięcy, a w 2021 - 331 tysięcy.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-tak-zle-nie-bylo-od-wojny-dane-gus-nie-pozostawiaja-watpliwo,nId,7303516#parametr=zobacz_takze#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Polscy naukowcy zajmujący się demografią wypisują jakieś koszałki opałki co do przyczyn zapaści demograficznej i są głusi i ślepi co do rzeczywistej przyczyny tego zjawiska.

Aby zauważyć tego demograficznego "słonia w składzie porcelany" musimy cofnąć się do roku 2014 w którym Światowa Organizacja Zdrowia oraz INICEF   przeprowadzili szczepienia na tężec w Kenii. Według oficjalnych danych rządu Kenii, w państwie tym rocznie umiera około 500 osób  zakażonych tężcem. Statystycznie jest to margines, który nie usprawiedliwia masowych szczepień milionów ludzi preparatem który (jak każda inna szczepionka!), nie ma udowodnionej naukowo skuteczności! 

Zdumienie budził fakt, że szczepieniem objęto tylko kobiety w wieku od 14 do 49 lat, a więc w wieku rozrodczym. Pominięto chłopców i mężczyzn, tak jak gdyby nie byli oni podatni na zarażenie tężcem w równym stopniu co kobiety.

Komisja  ds. zdrowia episkopatu Kenii, zaniepokojona powyższymi faktami zleciła przebadanie szczepionek kilku niezależnym laboratorium poza Kenią. 
Okazało się, że szczepionki zawierają  antygen powodujący trwałą bezpłodność. W tej sytuacji akcja szczepień okazała  się  podstępną metodą ograniczającą liczbę urodzeń. 
Rząd Kenii natychmiast przerwał akcję szczepień, jednak zbrodniarze z WHO zdążyli wyszczepić  ok 2,5 miliona kobiet, które stały się bezpłodne. Przyrost naturalny w Kenii spadł do poziomu poniżej 2%, przy średniej dla Afryki 2,59%.

Ostatnie lata tak zwanej pandemii pokazały zerową wiarygodność wszelkich instytucji zajmujących się zdrowiem publicznym, zarówno w Polsce jak i na całym świecie. 

Dlatego jest wielce prawdopodobne, że od dłuższego już czasu szczepionki podawane Polakom na różne choroby, w istocie zawierają substancje powodującą bezpłodność. Jeśli  można było  wysterylizować prawie 3 miliony kobiet w Kenii pod pretekstem szczepień na praktycznie nie istniejącą chorobę, , to co stoi na przeszkodzie aby ten manewr powtórzyć wszędzie?

Jeśli można było pod pretekstem szczepień na polio  okaleczyć pół miliona dzieci w Indiach i Pakistanie  (po szczepieniach zostały one sparaliżowane), to jaki to problem  dobrać się do polskich dzieci. Przypomnę, że polscy zbrodniarze  udostępnili dzieci z sierocińców  firmie Pfajzer do eksperymentów medycznych, które są ludobójstwem w świetle prawa międzynarodowego!  W  imieniu rządu polskiego umowę na takie "udostępnienie" podpisał niejaki Cesak, zaś zlecone przez firmę Pfajzer konkretne badania na polskich sierotkach, przeprowadziło kilka  krajowych ośrodków medycznych.

O ile w Kenii  o los obywateli tego państwa  zatroszczyli się biskupi, o tyle w Polsce  nie ma ani jednej instytucji rządowej czy samorządowej, której los Polaków  i ich zdrowie cokolwiek  by obchodził! Zaś polski kler wziął czynny udział  w zbrodni szczepionkowej zachęcony do tego przez Lucyfera z Watykanu!
Nikt nie bada co zawierają podawane obywatelom w skali masowej szczepionki,  choć wszystkie one są z założenia truciznami i co gorsza wiele z nich  jest aplikowanych dzieciom i młodzieży pod przymusem, co jest skandalem nie spotykanym w Europie poza Bułgarią!

Dzisiaj wiemy  już na 100%, że głównym celem szczepień na kowida jest depopulacje prowadzona dwutorowo. Po pierwsze zabić i okaleczyć jak najwięcej ludzi toksycznym preparatem, po drugie pozbawić płodności ludzi w wieku rozrodczym, dzieci i młodzież.

Jesteśmy w trakcie realizacji tej zbrodniczej polityki depopulacyjnej i możemy się tylko bezradnie przyglądać jak z roku na rok jest nas Polaków coraz mniej!Anthony Ivanowitz
01.02.2024r.
www.pospoliteruszenie.org