Depopulacja Izraelitów.Izrael bije rekordy zgonów i hospitalizacjiTak wysokiej liczby zgonów i hospitalizacji nie było w Izraelu od początku mniemanej pandemii. 1 lutego odnotowano bowiem 288,34 pacjentów hospitalizowanych z powodu Covid-19 na milion mieszkańców. Zgonów było natomiast 13,02 na milion mieszkańców.

Tak wysokich liczb w tym kraju jeszcze nie było.

Źródło: https://nczas.com/2022/02/02/cztery-dawki-nie-pomogly-izrael-bije-rekordy-zgonow-i-hospitalizacji/A to dopiero początek holocaustu Chazarów, dokonywany rękoma innych Chazarów!

Dlaczego światowa żydowska oligarchia finansowa poprzez „szprycowanie” chciałaby zniszczyć państwo Izrael?

Otóż mieszkańcy Izraela to w 98%...goje, nie mają oni nic wspólnego z etnicznymi żydami. Są potomkami Chazarów, zaś ci są pochodzenia tureckiego. Chazarzy posiadali w średniowieczu własne państwo, w którym religią państwową był judaizm! Chazaria została rozbite w pył przez księcia kijowskiego Światosława.

Od tego czasu rozpoczął się exodusu Chazarów na cały świat, co zaowocowało w końcu powstaniem nowego państwa Chazarów, na terenach zabranych potomkom etnicznych Żydów, czyli Palestyńczykom!

Shlomo Sand, profesor uniwersytetu w Tel Awiwie, w książce „Naród wymyślony” udowadnia to w sposób nie budzący wątpliwości. Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone w Izraelu potwierdzają tą tezę. Jeśli współcześni Izraelici to etniczni ...goje , to po co utrzymywać ich państwo przy życiu? Takie pytanie mogli zadać sobie żydowscy oligarchowie, kalkulując, że taniej wyjdzie im „wyszczepić” Izraelitów” niż ich w nieskończoność utrzymywać w sytuacji gdy z każdym rokiem koszty te lawinowo rosną!

Izrael żyje na „kroplówkach „ amerykańskich podatników. Chazarska mafia rządząca i USA i Izraelem, kieruje się zawsze kryterium zysku. W sytuacji, gdy utrzymywanie państwa Izrael staje się coraz bardziej kosztowne, sens ekonomiczny takiego „podtrzymywania” trupa jest wątpliwy!

W sensie politycznym rachunek zysków i strat jest również ujemny.

Po 70 latach istnienia państwa Izrael, Żydzi już wiedzą, że „instalując” swoje państwo w Palestynie popełnili potworny błąd!Tereny obecnego Izraela są bardzo ubogie w wodę. Gdy zamieszkiwali je Palestyńczycy uprawiając ziemię i hodując kozy, wody wystarczało. Gdy pojawiło się miliony Żydów rozwijając przemysł i nowoczesne rolnictwo, wody zaczęło brakować z każdym rokiem coraz bardziej. Ostatnie kilkanaście lat jest katastrofalne jeśli chodzi o dostępność wody, gdyż rejony te nawiedziła susza. Obecnie państwo Izrael pozyskuje wodę z czterech odsalarni wody morskiej, z rzeki Jordan i jeziora Galilejskiego, oraz ze złóż podziemnych. Poziom wody w jeziorze Galilejskim obniżył się w ciągu kilkudziesięciu  lat o…5 metrów  co grozi katastrofą ekologiczną. Podziemne złoża wody  zostały zanieczyszczone ściekami  które przedostają się do warstw wodonośnych  ziemi  z terytorium Palestyny, która nie buduje oczyszczalni ścieków, gdyż zamknięta „za drutami” nie funkcjonuje jako normalne państwo.

Słowem: Izrael przegrywa wojnę z przyrodą i przegra ją ostatecznie!  Budowa następnych odsalarni wody morskiej jest niezwykle kosztowna i nie zapewni dostatek wody koniecznej do rozwoju przemysłu i rolnictwa!   Żydzi muszą sobie znaleźć nowe miejsce do życia, albo zostaną ….zdepopulowaniu.

Informacje napływające z Izraela wskazują na to, że światowa mafia chazarska wybrała to drugie rozwiązanie. Dlaczego?

Gdyż zawarła tajne porozumienie z Chinami, zaś strategicznym partnerem Chin na Biskim Wschodzie jest Iran! Jest on podstawowym dostawcą ropy naftowej do Chin.

Iran jest pod bezustannym atakiem terrorystycznym ze strony Izraela. To zagrożenie zostanie zneutralizowane poprzez „wyszczepienie” Izraelitów, czyli ich unicestwienie.


Napływające informacje z Izraela wskazują, że mieszkańcy tego kraju zostaną zdepopulowani, gdyż leży to w strategicznym interesie Chin i kooperującej z nimi światowej mafii chazarskiej!


Po raz kolejny, nie wiadomo który, Chazarzy zostaną „wypędzeni”, tym razem (po raz pierwszy w swojej historii) skutecznie! Jakieś niedobitki z nich mogą trafić do Polski, co prawda też zdepopulowanej ale tylko w połowie.Anthony Ivanowitz

02.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org