Depopulacja prowadzona rękami gojówLudzie mają pamięć dobrą tylko krótką!

Gdy 2 lata temu globalna sitwa syjonistyczna „odpaliła” aferę „covid-19” kotara zasłaniająca realne procesy polityczne na świecie, OPADŁA i odsłoniła teatr marionetek zwanych rządami krajowymi!


Zdumieni ludzie zauważyli, że rządy prawie wszystkich państw świata działają identycznie, wprowadzają jak na komendę te same ograniczenia, nakazy i zakazy, używają nawet identycznego języka, itp. Trudno było nie zauważyć, że istnieje jakiś jeden ośrodek decyzyjny, który steruje rządami krajowymi, zaś te wykonują w podskokach wszelkie, nawet najbardziej absurdalne i ludobójcze decyzje!.

Po dwóch latach trwania sterowanego globalnie absurdu pod tytułem „covid-19”, ta wiedza natychmiast wyparowała, gdy chazarskie media wyciszyły pandemię, a nagłośniły wojnę.

.

Gdy wojska rosyjskie wtargnęły na teren Ukrainy, niezliczona ilość przeróżnych komentatorów zaczęła analizować konflikt w taki sposób jakby rządy akurat Rosji i Ukrainy odzyskały pełną suwerenność decyzyjną, której w czasie „pandemii” jakoś nie miały.

Ta polityczna ślepota owocuje niezliczoną ilością bzdurnych komentarzy, które ostatecznie ogłupiają gojów na całym świecie, nieświadomych tego co się wokół nich wyprawia.


A co się wyprawia?


Trwa światowa wojna globalnej mafii syjonistycznej z resztą świata, której celem jest wymordowanie większości ludzi na całym świecie. Wojnę tą jej inicjatorzy prowadzą rękami gojów, wcześniej tych gojów ogłupiając propagandą (korumpując) i doprowadzając ich kłamstwami i manipulacjami do stanu oszołomienia.

W stanie psychicznego szaleństwa goje polecieli tłumnie do „szpryc punktów” gdzie zostali zatrucie „szczepionkami”, zaś obecnie zostali napuszczeni na siebie aby prowadzić wojnę na Ukrainie.

Ta wojna to drugi etap depopulacji, czyli mordowania się ludzi pomiędzy sobą.


Dlaczego za teatr działań wojennych wybrano Ukrainę?


Z kilku powodów. Po pierwsze zarówno ludność Ukrainy jak i Rosji „olała” szczepienia, a co za tym idzie tą metodą nie da się ich wymordować.

Ale jest i drugi powód, ważniejszy. Wojna na Ukrainie idealnie nadaje się na zaprowadzenie chaosu gospodarczego na całym świecie. Przypomnę, że Rosja i Ukraina są ważnymi dostawcami na rynki światowe różnych surowców, w tym nawozów sztucznych. Sankcje nakładane na Rosję, oraz chaos na Ukrainie pozbawi światowe rolnictwo nawozów, co doprowadzi do spadku produkcji, drożyzny żywności i na końcu do głodu.

Kilka dni temu z eksploatacji została wyłączona fabryka nawozów w Policach, z powodu jakiejś tajemniczej awarii. A więc i w Polsce nie będzie nawozów!

Wstrzymanie dostaw surowców z Rosji i Ukrainy do Europy i USA spowoduje chaos w gospodarce

światowej, czego finałem będą masowe rozruchy społeczne, krwawo tłumione, plądrowanie sklepów, a na końcu głód.

Wojna na Ukrainie jest prowadzona w taki sposób aby się nigdy nie zakończyła. Zauważmy, że z całego świata płyną dostawy broni do tego państwa, na co rząd rosyjski nie reaguje. Najpierw broń jest transportowana drogą lotniczą do Rzeszowa, zaś na Ukrainę trafia transportem samochodowym. Dlaczego Rosjanie nie ukrócą tego procederu? Wystarczyłoby zablokować wojskiem granicę z Polską.. Dlaczego tego nie zrobią? Bo wojna musi trwać, im dłużej tym lepiej, gdyż dłuższa wojna to więcej słowiańskich trupów, którzy uniknęli śmierci i pokaleczenia szczepionkami!


Tak się sprawy mają, jeśli przyjrzeć się im dokładnie i bez emocji.


Na jesieni tego roku, nastąpi eskalacja mordu szczepionkowego, pod pretekstem następnej fali kowida. Przypomnę, że władze Unii Europejskiej zamówiły gigantyczną ilość szczepionek, po 10 dla każdego Europejczyka!

Niezliczona ilość powikłań poszczepiennych zostanie okrzyknięta przez chazarskie media jako nowa epidemia i zabawa rozpocznie się od początku.

Nie są wykluczone nowe wojny (w tym na terytorium Polski z Białorusią), na przykład na Tajwanie, co masową depopulację gojów ich własnymi rękami przyspieszy!


Depopulacja idzie pełną parą, realizowana precyzyjnie rękami samych gojów (sterowanych z ukrycia przez globalnych Chazarów) czego ci ostatni nie są w stanie zauważyć, doprowadzeni propagandą mediów do stanu krańcowego szaleństwa!!


Anthony Ivanowitz

12.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org