Śmiercionki działają jak trzeba
Rozpoczyna się poszczepienny taniec śmierci!


Kanadyjski naukowiec dr Kyle Beattie dokonał niezwykle ważnej analizy statystycznej danych ze 145 krajów dotyczących zgonów i zachorowań po wprowadzeniu masowych szczepień na covid.


Wprowadzenie szczepień zwiększyło umieralność w skali globu średnio o 463% i zachorowalność na całym świecie, średnio o 260%.

Poniżej streszczenie oraz link do tej pracy.
http://dakowski.pl/prowadzenie-tych-szczepien-zwiekszylo-umieralnosc-srednio-463-i-zachorowalnosc-na-calym-swiecie-260/


Alarmujące informacje płyną od firm ubezpieczeniowych.


Jak podaje w swoich najnowszych raportach ubezpieczeniowa firma One America, śmiertelność osób w grupie wiekowej 18-64 lat w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 40%, w porównaniu do okresu przedpandemicznego.

( więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/wymierania.html


Inne firmy oferujące ubezpieczenia na życie, donoszę o tym samym!


Broker ubezpieczeniowy „Howden” informuje, że na całym świecie branża ubezpieczeń na życie została „zasypana” zgłoszonymi roszczeniami z tytułu odszkodowań po zgonach osób ubezpieczonych. Zgłoszono roszczenia w wysokości 5,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r. w porównaniu z 3,5 miliarda dolarów w całym 2020 r.

(źródło: https://anthony.neon24.pl/post/166193,fatalna-wiadomosc-dla-rodzin-zaszprycowanych-szczepanow )

A jak wygląda śmiertelność poszczepienna w krajach europejskich?Poniżej fragment artykułu na ten temat.


...Niedawno profesor Norman Fenton z Queen Mary London University przejrzał rządowe statystyki (ONS), aby sprawdzić, czy może „określić ogólne ryzyko-korzyść szczepionek przeciwko C19”, porównując „wskaźniki śmiertelności z wszystkich przyczyn między zaszczepionymi i nieszczepionymi”. w każdej kategorii wiekowej.”

"Jeśli Covid jest tak niebezpieczny, jak twierdzono – i jeśli szczepionka jest tak skuteczna, jak twierdzono – do tej pory powinniśmy widzieć o wiele więcej zgonów związanych z Covid wśród nieszczepionych niż zaszczepionych… (i) Jeśli szczepionka jest tak bezpieczna, jak twierdzono, to powinno być niewiele więcej zgonów z przyczyn niezwiązanych z Covid wśród zaszczepionych niż nieszczepionych (w każdej grupie wiekowej). Tak więc liczba zgonów z jakiejkolwiek przyczyny powinna być wyższa wśród osób niezaszczepionych niż zaszczepionych (w każdej grupie wiekowej), co potwierdza, że ​​korzyści ze szczepienia przewyższają ryzyko”.

http://www.eecs.qmul.ac.uk/~norman/papers/inconsistencies_vaccine.pdf

Proste, prawda? Innymi słowy, jeśli szczepionka jest tak dobra, to powinno to jasno wynikać z danych. Ale nie to odkrył Fenton. To, co znalazł, było odwrotne. Odkrył, że śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny jest wyższa wśród osób zaszczepionych niż nieszczepionych. Fenton miał nadzieję, że jego analiza wpłynie na debatę na temat trwającego programu szczepień, ale zamiast tego został zaciekle potępiony jako prawicowy ekstremista, co się dzieje z każdym, kto odważy się zakwestionować oficjalną narrację. Oto więcej z NPR:

Na oddziale ratunkowym szpitala Sparrow w Lansing w stanie Michigan pracownicy walczą o opiekę nad pacjentami, którzy są znacznie bardziej chorzy, niż kiedykolwiek widzieli. Tiffani Dusang, dyrektor pielęgniarstwa na izbie przyjęć, praktycznie wibruje ze stłumionego niepokoju, patrząc na wszystkich pacjentów leżących na długim szeregu noszy podpartych na beżowych ścianach szpitalnych korytarzy. „Trudno to oglądać”, mówi swoim ciepłym teksańskim akcentem.

Ale nic nie może zrobić. 72 pokoje ER są już wypełnione.

Zawsze czuję się bardzo, bardzo źle, kiedy idę korytarzem i widzę, że ludzie cierpią, potrzebują snu lub potrzebują ciszy”.

Nawet w częściach kraju, w których C19 nie przytłacza systemu opieki zdrowotnej, pacjenci zgłaszają się do ER bardziej chorzy niż przed pandemią, ich choroby są bardziej zaawansowane i wymagają bardziej skomplikowanej opieki.

Miesięczne opóźnienia w leczeniu zaostrzyły stan przewlekły i pogorszyły objawy. Lekarze i pielęgniarki twierdzą, że ciężkość choroby jest bardzo różna i obejmuje między innymi ból brzucha, problemy z oddychaniem, zakrzepy krwi, choroby serca i próby samobójcze”. („Serwisy przyjęć są teraz zalane ciężko chorymi pacjentami — ale wielu nie ma nawet COVID”, NPR)

https://www.npr.org/sections/health-shots/2021/10/26/1046432435/ers-are-now-swamped-with-seriously-ill-patients-but-most-dont-even-have-covid

Jest też ten rodzynek z New York Post, który próbuje przygotować ludzi na ataki zaburzeń „zakrzepowo-zatorowych”, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższej przyszłości. Artykuł jest odpowiednio zatytułowany „Mało znany zawał serca, który uderza w „wysportowane i zdrowe” kobiety w wieku 22 lat”. Oto wycinek z artykułu:

Kiedy myślisz o zawale serca, od razu wyobrażasz sobie kogoś, kto jest starszy i może już mieć podstawowe problemy zdrowotne. Ale eksperci ostrzegają, że kobiety w wieku 22 lat mogą zostać dotknięte mało znanym schorzeniem. Spontaniczne rozwarstwienie tętnicy wieńcowej (SCAD) ma miejsce, gdy zakrzep tworzy się w naczyniu krwionośnym w sercu, donosi New York Post. Może spowolnić lub zablokować dopływ krwi do serca, powodując zawał serca, zaburzenia rytmu serca lub nagłą śmierć, twierdzą eksperci z Kliniki Mayo.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to rzadki stan, ale lekarze zachęcają kobiety do  diagnostyki i opieki, jeśli chodzi o objawy. Schorzenie występuje najczęściej u kobiet w wieku od 30 do 60 lat, ale eksperci ostrzegają, że dotyka sprawne i zdrowe kobiety już w wieku 22 lat”. (Mało znany atak serca, który uderza w „wysportowane i zdrowe” kobiety w wieku 22 lat, New York Post)

https://nypost.com/2021/10/26/the-little-known-heart-attack-thats-striking-fit-and-healthy-women-as-young-as-22/

A oto wycinek z artykułu, w którym zebrano dane z bardziej zróżnicowanych badań. Spójrz:

„Czy szczepionka C19 jest odpowiedzialna za nadmierne zgony?…

 Matthew Crawford z biuletynu Rounding the Earth przeanalizował statystyki śmiertelności przed i po wprowadzeniu szczepionek na C19… Crawford przygląda się dalej danym z krajów, które mają znaczny odsetek szczepionek, a jednocześnie mają bardzo niski wskaźnik C19. W ten sposób możesz uzyskać lepszy pogląd, czy szczepienia C19 mogą być odpowiedzialne za nadmierną liczbę zgonów, w przeciwieństwie do samej infekcji.

Zidentyfikował 23 kraje, które spełniają te kryteria, co stanowi 1,88 miliarda osób, mniej więcej jedną czwartą światowej populacji… Crawford przeprowadza szereg korekt, aby usunąć wartości odstające, które mogą wypaczyć zbiory danych, ale po usunięciu narodów z ponad 100 zgonami z powodu C19 na milion przed programem szczepień, wyselekcjonował  13 krajów o łącznej populacji 354 milionów.…

Co godne uwagi, liczba zgonów z powodu C19 w tych 13 krajach jest 11,61 razy wyższa po wprowadzeniu  szczepienia w porównaniu do stanu sprzed szczepień. W pięciu z 13 krajów aż 90% zgonów z powodu C19 zostało zarejestrowanych po rozpoczęciu kampanii szczepień.

Na pierwszy rzut oka wyniki te potwierdzają, że eksperymentalne szczepionki mają wpływ na nadmiarowe zgony” – pisze Crawford. „Przynajmniej jest to kolejny dramatyczny sygnał, który powinien skłonić władze, które dbają o nasze zdrowie, do przystąpienia do dyskusji o tym, jak udoskonalić dane, których nie analizują, do niczyjej wiedzy…” („Czy The Szczepienia COVID odpowiedzialne za rosnące trendy śmiertelności?” Mercola.com)

https://www.citizensjournal.us/are-the-covid-jabs-responsible-for-rising-mortality-trends/

Teraz sprawdź ten krótki post dr Petera McCullougha:

Świat jest teraz świadkiem pandemii ataków serca N-STEMI spowodowanych przez zakrzepy krwi

Na całym świecie rośnie liczba pewnego rodzaju zawału serca. Pracownicy służby zdrowia w Szkocji zauważyli gwałtowny wzrost liczby potencjalnie śmiertelnego zawału serca zwanego atakiem N-STEMI. Ten stan jest wynikiem częściowego zablokowania tętnic, które odcinają dopływ krwi do serca. Przedstawia mniej uszkodzeń tkanek niż zwykły atak STEMI, ale może być równie śmiertelny…. Liczba przypadków ataków STEMI od lat utrzymywała się na stałym poziomie, (ale) ostatnio wzrosła… W okresie letnim szpital musiał zwiększyć liczbę łóżek kardiologicznych o 44 procent, ponieważ pracownicy opieki zdrowotnej na pierwszej linii zajęli się zwiększoną ilością pacjentów z zawałem serca… .

Całość tutaj:

https://dailyexpose.uk/2022/01/31/high-excess-deaths-worldwide-linked-to-covid-vaccine/Anthony Ivanowitz

05.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org