Śmiertelne szpryce dla staruszków
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zapisach na czwarte szczepienie (tak zwane drugie szczepienie przypominające) dla osób w wieku 80 lat i więcej.


Skąd taka troska przestępców z ministerstwa o zdrowie staruszków? W świetle powszechnie znanych faktów, „szczepionki” nie zapobiegają żadnym chorobom tylko je wywołują i to w imponującej liczbie prawie 1300 różnych chorób, co przyznał producent szpryc Pfajzer!


Różne agencje rządowe (na przykład w Anglii) informują, że szczepienia powodują dramatyczny spadek odporności immunologicznej, z każdą szprycą coraz to większy!

Dlaczego więc rząd warszawski zachęca staruszków do kolejnej szprycy, wiedząc, że pogorszy ona ich stan zdrowia a wielu zabije?

Właśnie dlatego, że wielu staruszków szpryca zabije! Taki jest cel faktyczny drugiej dawki „przypominającej”!

Z badań przeprowadzonych kilka lat temu wynika, że koszty leczenia ludzi w ostatnich 3 miesiącach ich życia, są wyższe niż koszty poniesione na ich leczenie od momentu urodzin aż do feralnych 3 miesięcy.

I tutaj mamy odpowiedź na pytanie o cel szprycowania staruszków: chodzi o ty aby zgładzić ich wcześniej niż zaczną swoimi licznymi chorobami dewastować finansowo polski „system” ochrony zdrowia!

Zbrodnia szczepionkowa na staruszkach odbędzie się w ciszy i bez żadnych protestów z ich strony (czy ze strony ich rodzin) gdyż zostaną oni okłamani przez propagandę i „lekarzy”, że szpryce uchronią ich przez zachorowaniem.


Gdyby urzędnikom z Ministerstwa Zbrodni faktycznie zależało na zdrowiu staruszków, to wydało by zalecenie podawania im profilaktycznie witaminy D3.

W jednym z domów starców we Włoszech w czasie trwania „pandemii” nie zmarł ani jeden pensjonariusz, gdyż dyrektor ośrodka zalecił podawanie im zapobiegawczo witaminę d3. W tym samym czasie w innych podobnych ośrodkach gdzie szprycowano starców, poumierało ich kilkaset tysięcy!

Zbrodniarze szczepionkowi nie składają broni, ruszą do ataku na jesieni tego roku, gdy tylko pojawią się pierwsze zachorowania na grypę sezonową.

W magazynach czeka na ten radosny dla nich moment 25 mln szczepionek, następne 72 miliony szpryc zostało zamówionych.


Orgia mordu szczepionkowego rozpocznie się na nowo, skoczą nam do gardeł ci sami zbrodniarze co dotychczas, którzy na ten moment przycichli chcąc uśpić czujność swoich przyszłych ofiar!

Awangardę wśród nich będą stanowić „medycy” , czyli najbardziej zdemoralizowana i zbrodnicza grupa zawodowa w Polsce, przy wtórze skurwionej „braci dziennikarskiej”, polityków i wszelkiej innej swołoczy ludzkiej nastającej na nasze życie, zdrowie i mienie!


Anthony Ivanowitz

20.04.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org