Szczepany polskieZa zgodą blogera KST publikuję poniżej jego wpis dotyczący Szczepanów polskich i ich nieświadomego udziału w zaprowadzeniu faszyzmu w naszym kraju.Problemem szczepanów takich jak Zawisza jest to, że ....

... w swoim zadufaniu i nieświadomości nawet nie przypuszczają, że biorą udział w globalnym "teście na inteligencję", który zdają z oceną niedostateczną.


Mówił o tym już mason Attali 30 lat temu, że nie będą w stanie wszystkich przetestować na inteligencję, więc "głupi sami pójdą na zatracenie" przyjmując zaoferowane im "lekarstwo".


Problem szczepanów takich jak Zawisza polega również na tym, że próbując przeanalizować to co się dzieje w temacie "covid-19" są często aż "skrajnie logiczni".


Mam kolegę w pracy, inżyniera jak ja, którego bardzo lubię, wyszczepił się oczywiście i swoją decyzję argumentował tym, że "on WIERZY, że ta szczepionka ochroni go przed śmiercią i ciężką chorobą na c19".
Ponadto przeprowadził dodatkową "argumentację logiczną" dlaczego nie wierzy w spisek globalny, gdyż we wniosku końcowym stwierdził, że "nikt normalny na takie coś by się nie porwał".


Podstawowym błędem jego "rozumowania logicznego" jest już samo założenie - "nikt normalny" gdy tymczasem właśnie mamy do czynienia z grupą psychopatów, którzy jego, moją, naszą normalność mają za nic i ich rozumowanie jest absolutnie inne od naszego.


Dlatego wielu ludzi nie może pojąć tego ZŁA, które się obecnie dzieje jak również w przeszłości nie mogło sobie wyobrazić obozów zagłady i skali zbrodni na bezbronnych ofiarach.
I w tym momencie wszystkie tego typu "argumentacje logiczne" szczepanów można faktycznie o kant kibla roztrzaskać, bo są NIC NIE WARTE !


Tak zwana "logika szczepanów" to nic innego jak BEZGRANICZNA WIARA w "pseudonaukę" oraz jej wytwory komercjalne, jak obecnie "cudowne szczepionki", a jeśli FAKTY temu przeczą, to tym gorzej dla faktów !
Faktem natomiast jest to, że plan wyszczepienia całej Ludzkości w ciągu jednego roku - a takie było założenie - już upadł - nie dało się go wykonać.
Są oczywiście społeczeństwa "bardzo posłuszne" i te są już na skraju całkowitej zagłady biologicznej, jednak część "niedowiarków" okazała się być odporna na kilkudziesięcioletnią indoktrynację i pranie mózgów za pomocą środków masowego rażenia umysłowego.
Problem jest jednak taki, że PODSTAWY NASZEJ CYWILIZACJI - i to głównie "Cywilizacji Białego Człowieka" zostały już CAŁKOWICIE I NIEODWRACALNIE zburzone:

Zamiast lekarzy - mamy wyrafinowanych morderców,
zamiast polityków i mężów stanu - sprzedajne ścierwa,
zamiast kapłanów i pasterzy - wilki przebrane w liturgiczne szaty;
zamiast stróżów prawa - ewidentnych przestępców,
zamiast PRAWDZIWEJ INFORMACJI - nieustanne KŁAMSTWA,
zamiast PRAWA - BEZPRAWIE,
zamiast DOBRA - czyste ZŁO ....

Już wszystko w tej "cywilizacji" jest FAŁSZYWE:
- oszukańcza demokracja
- fałszywy pieniądz i zbankrutowana bankowość
- medycyna śmierci zamiast medycyny życia
- indoktrynacja zamiast nauki
Tak naprawdę żyjemy już w cywilizacji FIKCJI i FAŁSZU !


Prawdę mówiąc to z cywilizacji Białego człowieka NIE MA JUŻ NIC poza samymi moralnymi zgliszczami.
Taki jest wasz świat szczepany, w którym nadal tak bardzo chcecie żyć, bo niczego innego poza nim sobie nie jesteście w stanie wyobrazić.
I dlatego było tak dziecinnie łatwo was OSZUKAĆ !


Wy globalistom nie jesteście do niczego potrzebni, bo im nie o takich posłusznych ludzików chodzi - wy jesteście przeznaczeni na "kompost historii".
Dowiecie się o tym nawet wcześniej niż później.
I to właśnie dzięki wam ta obecna ZAGŁADA jest możliwa …Autor:
KST