Szczurołap dr Paweł Basiukiewicz.Na pytanie dziennikarza „Nczas” skierowane do dr Pawła Basiukiewicza czy radziłby przyjąć szczepionkę seniorom i nauczycielom, doktor odpowiada:

„...Generalnie szczepionki są dla nas bardzo korzystne, ponieważ zmniejszają ryzyko zachorowania i zgonu. Jeżeli ktoś nie jest ozdrowieńcem, nie chorował na COVID, a dodatkowo jest w populacji wysokiego ryzyka ciężkiego przebiegu choroby – powinien się zaszczepić....” (całość wywiadu tutaj: ( https://nczas.com/2021/03/27/dr-basiukiewicz-lockdown-uwodzi-rzadzacych-stalo-sie-cos-dziwnego-wywiad/ )

Przecieram oczy ze zdumienia, gdyż Basiukiewicz do niedawna prezentował całkiem sensowne opinie na temat kowidowego szaleństwa, a tu ni z tego ni z owego, wciela się w rolę akwizytora firm produkujących szczepionki. Jak taką woltę wytłumaczyć?

Pierwsze wyjaśnienie jest takie, że został po prostu skorumpowany przez mafię szczepionkową, albo zaszantażowany, bardziej prawdopodobne jest ta pierwsza ewentualność.

Co niektórzy pamiętają pewnie film dokumentalny „Szczurołap”. Dla tych którzy nie pamiętają: tytułowy szczurołap na początku starał się zdobyć pełne zaufanie gryzoni aby je na końcu wytępić.

Do takiej roli szczurołapa został przygotowany dr Basiukiewicz!

Przez prawie rok zdobywał on zaufanie Polaków, prezentując sensowne poglądy na istotę kowidowego szaleństwa, by gdy już takie zaufanie zdobył, zaproponować im....szprycę trutkami, które już zabiły i okaleczyły miliony ludzi na całym świecie!

Nie znam słów dostatecznie obelżywych, by skomentować wyczyny szczurołapa Basiukiewicza.

Sam się nie zaszczepi, bo jak mówi: „..Byłem chory i nie ma sensu, żebym się szczepił, przynajmniej na tym etapie. Odporność ozdrowieńca jest lepsza niż osoby zaszczepionej, poza tym mamy ograniczone zasoby szczepionkowe i nie jest racjonalne odbieranie dostępu do szczepionek osobom potrzebującym szczepień poprzez szczepienie ozdrowieńców. ...”

Czyli szczurołap Basiukiewicz wzorem innych szczurołapów, „nie będzie odbierał dostępu do szczepionek osobom potrzebującym..”

Pacjenci doktora Basiukiewicza: unikajcie tego szczurołapa, bo jak pisał Orwell: kto raz kurwa ten zawsze kurwa!


Anthony Ivanowitz

28.03.2021r.

Www.pospoliteruszenie.or