Wędrowni sztyletnicyGdy w roku 2007 wybuchła w Łodzi afera „łowców skór”, polegająca na tym, że lekarze i pielęgniarze z łódzkiego pogotowia mordowali pacjentów aby ich zwłoki przekazać odpłatnie (za kilkaset złotych za jednego nieboszczyka) firmom pogrzebowym, napisałem jakże proroczy artykuł. (cały artykuł tutaj: http://www.pospoliteruszenie.org/lowcy%20skor.htm ) .

Fragment zacytuję:


...Bogatsi o przedstawioną wyżej wiedzę -której dostarczyli nam pracownicy łódzkiego pogotowia- musimy spojrzeć na nas samych z przerażeniem i wyciągnąć z makabrycznych wydarzeń w Łodzi odpowiednie wnioski.  Oto one: jeśli mordowanie ludzi będzie się „opłacało”, to zawsze i wszędzie znajdą się tacy którzy w ten „biznes” wejdą!! Jeśli chcemy spać spokojnie i zakończyć swój żywot w naturalny sposób,  to jako społeczeństwo musimy uczynić z mordowania ludzi dla pieniędzy, „biznes” całkowicie nieopłacalny! Każdy sprawca mordu rabunkowego musi trafić na szafot, zaś sam akt pozbawienia życia zbrodniarza  musi być pokazywany wiele razy w telewizji, ze wszystkimi makabrycznymi detalami!! Tylko szok wywołany widokiem ginącego na szubienicy zbrodniarza, może powstrzymać innych przed wejściem na drogę „łowców skór” Bydle o nazwie człowiek, jest zdolne do każdej zbrodni, jeśli  przyniesie ona sprawcy finansowe profity! „Kolektyw” łódzkiego pogotowia udowodnił to w sposób bezdyskusyjny! ...”


I oto na naszych oczach, 14 lat po zbrodni „łowców skór”, do mordowania ludzi dla pieniędzy przystąpili w skali masowej polscy lekarze i pielęgniarki, zachęceni do tego przez szatanów zwanych rządem III RP, którzy ich po prostu skorumpowali!

Pod pretekstem „szczepień” rozpoczęli oni mordowanie ludzi specjalnie do tego celu przygotowanym „preparatem” dla zmyłki nazwanej szczepionką! O ile „łowcy skór” zarabiali na jednym zamordowanym człowieku kilkaset złotych, o tyle obecni zbrodniarze mordują już za 60 zł, gdyż tyle otrzymują za jednego zaszczepionego nieszczęśnika!

Szczególnie szokujący jest fakt mordowania „szczepionkami” staruszków! Tych nieszczęśników najłatwiej zamordować, gdyż duża ich część przebywa w domach starców, jest nieświadoma tego co się wokół nich dzieje i tylko w niewielkim stopniu może liczyć na pomoc rodzin!

Zauważmy, że mord na starcach odbywa się „przy otwartej kurtynie”, zbrodniarze nie przejmują się ani procedurami medycznymi określającymi zasady szczepień, ani zaleceniami producentów szczepionek.

Przypomnijmy, że producenci szczepionek informują w ulotkach informacyjnych załączonych do nich, że nie wolno szczepić osób o obniżonej odporności immunologicznej, oraz, że „szczepionki” nie zostały przebadane pod kątem interakcji z żadnymi lekami!


Również polskie procedury medyczne określające zasady szczepień, zabraniają szczepienia ludzi chorych!

A co robią polscy lekarze? Szczepią ludzi ciężko chorych, starych, przyjmujących ogromne ilości różnych leków, co nosi znamiona celowego uśmiercania!

To jest potworna zbrodnia, nie mająca precedensu w historii świata, jeśli chodzi o skalę!


Przypomnę jeszcze raz to co napisałem 14 lat temu:


Każdy sprawca mordu rabunkowego musi trafić na szafot, zaś sam akt pozbawienia życia zbrodniarza  musi być pokazywany wiele razy w telewizji, ze wszystkimi makabrycznymi detalami!! Tylko szok wywołany widokiem ginącego na szubienicy zbrodniarza, może powstrzymać innych przed wejściem na drogę „łowców skór”


Czy dożyjemy czasów gdy zbrodniarze szczepionkowi i ich mocodawcy zakończą swe plugawe życie na stryczku?

A może sprawiedliwość dokona się w inny sposób? Wszak zbrodniarze szczepionkowi sami z własnej głupoty „wyszczepili się”, wprowadzając do organizmów trutkę którą mordują innych?

Kilku lekarzy i pielęgniarek już zakończyło swoje życie, dokonując samobójstwa szczepionkowego. (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/selekcja%20depopulacyjna.html )

„Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”
PS. Tytuł artykułu nawiązuje do zbrojnej, terrorystycznej organizacji utworzonej w czasie powstania styczniowego. Sztyletnicy (nazwę zawdzięczają metodzie mordowania poprzez użycie sztyletów) zasłynęli z mordów politycznych na przeciwnikach powstania, oraz na tych którzy odmawiała finansowego wsparcia powstańców.Anthony Ivanowitz

26.02.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org