Wicemarszałek Grodzką zadziwimy świat

 

 

 

    Doradca prezydenta  Bul- Komorowskiego, profesor Kuźniar, w rozmowie z  dziennikarzem radia RFM, panem Piaseckim, stwierdził, że „...Wicemarszałek Grodzką zadziwimy świat...”.

    Oczywiście pan Kuźniar, jak na profesora przystało, ma rację. Jednak ta jego racja wynika zupełnie z czego innego niż to się profesorowi wydaje. Otóż, jeśli pani Grodzka zostanie wybrana wicemarszałkiem Sejmu, to fakt ten może wprawić w zdziwienie może nie tyle „cały świat”, co jakieś międzynarodowe zrzeszenia psychiatrów. To jest pewne!

    Zgodnie z wykazem chorób Światowej Organizacji Zdrowia, pani Grodzka jest osobą chorą psychicznie!  Schorzenie na które ona cierpi, jest umieszczone w wykazie chorób prowadzonych przez WHO, pod nazwą transwestytyzm.

     Jeśli osoba chora psychicznie  zostanie wybrana Wicemarszałkiem Sejmu, to z całą pewnością  zostanie to zauważone w świecie psychiatrii, gdyż po raz pierwszy w historii światowego parlamentaryzmu,  wysoką funkcję organizacyjną powierzono osobie dotkniętej  dewiacją psychiczną!  Ten fakt jest zdumiewający głównie dlatego,  gdyż świadczy , że pilnej  pomocy psychiatrycznej wymagają  ci wszyscy posłowie, głosami których pani Grodzka została wybrana wicemarszałkiem Sejmu. Wysoką funkcję państwową mogą powierzyć osobie chorej psychicznie, tylko  osoby same niespełna rozumu!

    Pan profesor Kuźniar twierdząc, że „Wicemarszałek Grodzką zadziwimy cały świat” miał oczywiście zupełnie co innego na myśli! Ten pan zgodnie z religią politycznej poprawności,  uważa, że wybranie na Wicemarszałka Sejmu transwestyty , to przejaw „nowoczesności”, tolerancji, światowości, itp, itd.

   Idąc tokiem rozumowania pana Kuźniara, możemy   zadziwiać „cały świat”  dowolnie często. Lista chorób psychicznych prowadzona przez WHO, jest bardzo długa. Gdyby tak dokładnie „przeczesać” ludzkie zasoby Sejmu i Senatu, to bez trudu znaleźlibyśmy wspaniałych kandydatów na różne  państwowe posady,  których jedynym „atutem” do pełnienia państwowych synekur, jest choroba psychiczna!

   A swoją drogą, z jakiego to kapelusza pan Prezydent Bul- Komorowski wyciąga tych swoich doradców? Czy aby nie z tego samego z którego na Wicemarszałka Sejmu wyciąga się obecnie pana (panią )Grodzką (Grodzkiego)?

 

 Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org

4. luty. 2013r