Zakrzepy poszczepienne, czyli kowidianie zaczynają krzepnąć.Z całego świata napływają informacje od uczciwych lekarzy i niezależnych naukowców, o fakcie uszkodzenia krwi osób zaszczepionych przez „szpryce”. U prawie 100% osób zaszczepionych niebezpiecznie dla zdrowia rośnie krzepliwość krwi.


Informację tą udało mi się zweryfikować na przykładzie mojego kolegi i jego żony, którzy po zaszczepieniu nabawili się zakrzepicy i są aktualnie leczeni.

Niestety kolega zignorował moje ostrzeżenia i podwójnie „zaszprycował”siebie i swoją żonę. Po drugim szczepieniu miał groźny incydent za kierownicą auta, zasłabł i w ostatnim momencie zjechał na pobocze. Za moją namową zrobił sobie badanie krzepliwości krwi, które wykazało początki zakrzepicy.

Apeluję do osób „szczęśliwie zaszczepionych”: zróbcie sobie badanie krzepliwości krwi, być może uratuje to Wam życie.


Jak wygląda Wasza krew po szczepieniu możecie sobie obejrzeć na poniższym filmie. W niemieckim laboratorium zbadano pod mikroskopem krew 8 osób zaszczepionych i 8 osób nie zaszczepionych.

Krew osób nie zaszczepionych wygląda pod mikroskopem „pięknie”: równomiernie, symetrycznie rozmieszczone „punkciki” o kształcie foremnych kółeczek.

Krew osób zaszczepionych to posklejane w różne przypadkowe kształty „grudy” i bryły”, które mogą w każdej chwili wywołać jakiś zakrzep.


Filmik do obejrzenia tutaj: https://www.bitchute.com/video/mAMFXfK2SJCk/


Apeluję do lekarzy: jeśli zgłosi się do was pacjent z dolegliwością której wcześniej nie miał a jest „szczęśliwie” zaszczepiony, skierujcie go na badanie krzepliwości krwi, prawie na pewno ma początki zakrzepicy.

Z filmu do którego link podałem, wynika „światełko w tunelu” dla osób zaszczepionych.


W jednym przypadku krew osoby zaszczepionej wyglądała pod mikroskopem dużo lepiej niż krew innych „wyszczepieńców”, choć zdecydowanie gorzej niż krew osób nie szczepionych. Okazało się, że osobnik o „lepszej krwi” był „wyszczepiony” na początku akacji szprycowania i od tego momentu minęło sporo czasu.

Ten przypadek świadczyłby o tym, że organizm człowieka potrafi zregenerować uszkodzoną krew, nie wiemy jednak czy całkowicie i jakiego czasu potrzebuje do uporania się ze skutkami uszkodzenia krwi przez „szczepionki”.

Być może nie ma już powrotu do normalności.


O tym, że powyższe informacje nie są bredzeniem anty szczepionkowego foliarza czy płaskoziemcy, świadczą działania rządu Wielkiej Brytanii. W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęły się dostawy do tego państwa leków przeciw zakrzepowych, zamówionych w ilości 33 milionów opakowań. Kontrakt o wartości 3 mld. Funtów, rozpisany przez angielski rząd, zobowiązuje dostawcę do zaopatrywania wysp brytyjskich w leki przeciw zakrzepowe przez kilka lat! (więcej na ten temat pisałem tutaj: http://pospoliteruszenie.org/kowidianie.html)

Drodzy Kowidianie którzy daliście się oszukać kłamcą telewizyjnym, jak małe dzieci: walczcie o swoje zdrowie i życie, Wasza krew została uszkodzona przez trutki na szczury zwane szczepionkami: przebadajcie ją na krzepliwość. Jeśli będzie ona podwyższona, rozpocznijcie leczenie. Być może macie szansę na wyzdrowienie, niestety nikt tego nie wie na pewno!Anthony Ivanowitz

10.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org