Szczepienie jest samobójstwem, tak twierdzi towarzystwo ubezpieczeniowe we FrancjiCzy polskie towarzystwa ubezpieczeniowe nie będą wypłacać odszkodowań z polis na życie w przypadkach zgonów wskutek szczepień, podobnie jak czynią ubezpieczyciele we Francji?

Światowe firmy ubezpieczeniowe alarmują o gwałtownym wzroście zgonów osób które wykupiły polisy na życie, a które zaszczepiły się.


Polskie PZU nie odpowiedziało na moje zapytanie, czy wypłaca ono odszkodowania po śmierci osób zaszczepionych i jaka jest skala zjawiska w porównaniu do lat poprzednich.


Poniżej artykuł na ten temat na przykładzie Francji.


Ubezpieczyciel na życie odmawia wypłaty polisy po śmierci śmierci spowodowanej szczepionką

Wybuchowa sprawa jest obecnie przedmiotem gorącej debaty w mediach społecznościowych: we Francji bogaty, starszy przedsiębiorca z Paryża zmarł w wyniku zastrzyku korony. Wcześniej wykupił wielomilionowe polisy ubezpieczeniowe na życie na rzecz swoich dzieci i wnuków, jak donoszą media.

Chociaż szczepienie jest uznawane przez lekarzy i towarzystwo ubezpieczeniowe za przyczynę zgonu, odmówiono jego wypłaty. Powodem jest to, że skutki uboczne szczepień Corona są znane i opublikowane. Twierdzą, że zmarły wziął udział w eksperymencie na własne ryzyko. Covid-19 sam w sobie nie jest sklasyfikowany jako „choroba krytyczna”.

Według firmy eksperymentalne szczepienie powodujące śmierć jest jak samobójstwo

Firma ubezpieczeniowa uzasadniła odmowę wypłaty na rzecz rodziny, stwierdzając, że stosowanie eksperymentalnych leków lub terapii , w tym zastrzyki Corona, jest wyraźnie wyłączone z umowy ubezpieczenia. Kolejny pozew rodziny przeciwko firmie ubezpieczeniowej zakończył się niepowodzeniem.

Sąd rzekomo uzasadnił swoje orzeczenie w następujący sposób: „Skutki uboczne eksperymentalnej szczepionki zostały opublikowane i zmarły nie mógł twierdzić, że nic o tym nie wiedział, kiedy dobrowolnie przyjął szczepionkę. We Francji nie ma prawa ani mandatu, który zmuszałby go do szczepienia. Dlatego jego śmierć jest zasadniczo samobójstwem”. Ponieważ samobójstwo nie jest objęte polisą od samego początku, ubezpieczenie nie odmawia wyplaty.

Skandaliczny werdykt: podjęcie śmiertelnego ryzyka to legalne samobójstwo

„Sąd uznaje kwalifikację ubezpieczyciela, który wobec zapowiedzianych skutków ubocznych, w tym zgonu, zgodnie z prawem uznaje udział w eksperymencie III fazy, którego udowodniona nieszkodliwość nie jest podana, za dobrowolne podjęcie śmiertelnego ryzyka, które nie jest objęte umowy i prawnie uznane za samobójstwo. Rodzina się odwołała. Jednak obrona ubezpieczyciela jest uznana za uzasadnioną i uzasadnioną umową, ponieważ to publicznie znane ryzyko śmierci jest prawnie uznawane za samobójstwo, ponieważ klient został powiadomiony i zgodził się dobrowolnie podjąć ryzyko śmierci bez obowiązku ani przymusu. ”.

Nic dziwnego: media głównego nurtu milczą

Ta sprawa nie została jeszcze zgłoszona we francuskich mediach głównego nurtu. Sprawę opublikował w mediach społecznościowych prawnik rodziny, Carlo Alberto Brusa . Niestety nie podano żadnych źródeł ani akt sądowych, dlatego autentyczności raportu nie można obecnie zweryfikować, chociaż istnieją inne ostrzeżenia dotyczące ryzyka związanego z rozpoznanymi przez ubezpieczycieli szczepieniami. W USA Amerykańska Rada Ubezpieczycieli Życiowych (ACLI) zaprzeczyła doniesieniom o braku płatności.

Cenzura

W ostatnich miesiącach wiele francuskich grup antyszczepionkowych sieci społecznościowej Facebook padło ofiarą nagłych, nieuzasadnionych zamknięć, zwłaszcza grupy wsparcia dla Brusy i profesora Didiera Raoulta. Ten ostatni był często krytykowany za swoje stanowisko w sprawie szczepionek, hydroksychlorochiny i krytykę złego zarządzania epidemią przez rząd Macrona.

Pod koniec zeszłego roku główna grupa wsparcia dla Didiera Raoulta została dezaktywowana, zanim została reaktywowana, dzięki mobilizacji w sieciach społecznościowych i ogromnemu przekazowi w alternatywnych mediach. 27 listopada zawieszono grupę wsparcia nauczycieli dla Brusy. Mając na swoim koncie nie mniej niż 310 000 członków, utworzona w marcu 2020 r. grupa została zamknięta z powodu podzielenia się skargą Brusy dotyczącą noszenia masek dla dzieci. Paryski prawnik i jego stowarzyszenie Reaction-19  zostali oskarżeni o szerzenie „spisku”.

Globalne trudności ubezpieczycieli z powodu szczepionek

Aktuariusze ostrzegają, że rosnące roszczenia spowodują erozję kapitału, który ubezpieczyciele odkładają, aby uniknąć niewypłacalności. Warto zauważyć, że osoby starsze nie wykupują ubezpieczenia na życie, co oznacza, że ​​roszczenia pochodzą od młodszych klientów. Ubezpieczyciele twierdzą, że spodziewają się wzrostu nadmiernej liczby zgonów .

Według Alexa Berensona ryzyko obrażeń lub śmierci w wyniku szczepienia jest wyjątkowo wysokie , sądząc na podstawie danych kanadyjskich.

Odmowa zapłaty za śmierć związaną ze szczepionką może nie być zaskakująca, ponieważ na całym świecie branża ubezpieczeń na życie została dotknięta zgłoszonymi roszczeniami w wysokości 5,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r. w porównaniu z 3,5 miliarda dolarów w całym 2020 r. do brokera ubezpieczeniowego Howden .Holenderski ubezpieczyciel Aegon , posiadający dwie trzecie swojej działalności w Stanach Zjednoczonych, powiedział, że jego amerykańskie roszczenia w trzecim kwartale wyniosły 111 milionów dolarów, w porównaniu z 31 milionami dolarów rok wcześniej.

Zgony poszczepienne mogą zmusić ubezpieczycieli do podniesienia składek.Tłumaczenie automatyczne, źródło: https://freewestmedia-com.translate.goog/2022/01/14/life-insurer-refuses-to-cover-vaccine-deAnthony Ivanowitz

14.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org