Oddać życie za żydowski reżim na Ukrainie.Ze skąpych informacji które napływają z Ukrainy, wynika, że armia tego państwa poddaje Rosjanom się bez walki.

Są dwie przyczyny tego stanu rzeczy.


W wyniku „przemian” ustrojowych majątek narodowy Ukrainy został doszczętnie rozszabrowany przez oligarchów żydowskich zarówno ukraińskich jak i międzynarodowych.

Ukraina stała się żerowiskiem chazarskich sępów z całego świata, co doprowadziło społeczeństwo tego kraju do nędzy, gigantycznej emigracji zarobkowej, tragicznych warunków życia, bezprawia i chaosu!

Kto o zdrowych zmysłach będzie walczył i ryzykował własne życie aby oprawcy którzy zgotowali im piekło, dalej mogli nimi pomiatać i ich okradać?


Jest też druga przyczyna. Armia ukraińska (jak i wszystkie armie państw posowieckich a być może nie tylko) jest naszpikowana rosyjską agenturą jak baba wielkanocna rodzynkami.

Ta agentura sparaliżuje działanie każdej armii o czym przekonali się Gruzini, prowokując Rosjan do ataku przez amerykańskiego agenta (a byłego prezydenta Gruzji) Szakaszwilego.

Jakie wnioski płyną z awantury rosyjsko ukraińskiej dla nas Polaków?


Zauważmy, że chazarski reżim w Polsce jest równie znienawidzony przez Polaków jak i chazarski reżim na Ukrainie przez Ukraińców, z tych samych powodów! Ostatnie dwa lata gdy pod pozorem walki z nie istniejącą pandemią, żydowski rząd warszawski z sadystyczną wręcz rozkoszą pastwił się nad Polakami, doprowadził nienawiść Polaków do „swojego” rządu do chorobliwej granicy!

W takich realiach ani polska armia (praktycznie rozbrojona) ani polscy cywile nie ruszą palcem w bucie w obronie swojej opresyjnej administracji, reprezentującej nie polskie interesy!


Ekspedycja karna Rosji na Ukrainie pokazała następne ciekawe zjawisko: obecne zakupy uzbrojenia przez rząd warszawski ma na celu tylko i wyłącznie okradanie polskiego podatnika. We współczesnej wojnie szereg elementów uzbrojenia jest nieprzydatne, na przykład samoloty.

Z informacji podawanych w niezależnych mediach wynika, że w pierwszym uderzeniu Rosjanie zniszczyli wszystkie lotniska na Ukrainie. Zdążył wystartować tylko jeden samolot ukraiński, ale już nie miał gdzie wylądować i odleciał do Rumunii. Taki sam los spotkałby polskie lotniska i samoloty, gdybyśmy zadarli z Rosją.

Czy w przypadku takiego konfliktu do którego sprowokowania dążą Chazarzy z rządu warszawskiego, w naszej obronie stanęłyby wojska NATO?

Trzeba być mocno naiwnym aby takiej reakcji się spodziewać!

Oni nie ruszą palcem w bucie, gdyż umieranie za Polaków przedstawicieli innych nacji, nigdy jeszcze w historii nie miało miejsca!

„Polskich” polityków i „polskie” media, w sprawie Ukrainy,  ogarnął propagandowy amok!

Chciałbym tym oszołomom przypomnieć, że sytuacja społeczna Polski niewiele różni się od  ukraińskiej!  Polskie „elity” polityczne  obrzydziły Polakom własne państwo nie gorzej niż uczynili to ukraińscy oligarchowie własnemu narodowi!

  W sytuacji jakiegoś zewnętrznego zagrożenia, polskie wojsko zachowa się dokładnie tak samo jak gruzińskie i ukraińskie, czyli w obronie patologicznego tworu państwowego zwanego III RP, odda co najwyżej...mocz!  

  Apelowanie do polskich polityków, aby z lekcji ukraińskiej wyciągnęli właściwe  wnioski, czyli aby poskromili własną prywatę i działali na rzecz  uczynienia z Polski państwa przyjaznego obywatelom, wydaje się bezcelowe. 

Ci ludzie są niereformowalni, co pokazali przy okazji ukraińskiej zadymy!  Polityczne „elity” ukraińskie i polskie  to dzieci tych samych rodziców, nikt o zdrowych zmysłach umierał za nich nie będzie ani w Polsce ani na Ukrainie ani gdziekolwiek indziej!  Co najwyżej jakiś polityk z USA czy Unii Europejskiej pokiwa groźnie palcem w bucie w ich obronie!

I na tym pomoc militarna wojsk NATO się zakończy.

Musimy sobie uświadomić bolesną prawdę: militarnie jesteśmy rozbrojeni, rządzą nami „politycy” reprezentujący obce interesy, w sposób pokojowy nie sposób ich usunąć, doprowadzili oni poprzez „wyszczepianie” do katastrofy zdrowotnej Polaków i ich wymierania.

Do ostatecznego nieszczęścia jest nam potrzebna jeszcze militarna awantura z Rosją, do której prze rząd warszawski. Taka awantura pozwoliłaby „przykryć” ludobójstwo Polaków zorganizowane przez mafię żydowska w ostatnich dwóch latach!

Dobrze to wszystko nie wygląda!Anthony Ivanowitz

24.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org